از قديم گفته اند : هيچ دري براي هميشه بروي يك پاشنه نمي چرخد . قرار نيست اوضاع ارزي و اقتصادي كنوني براي هميشه بدين منوال باشد . دير يا زود وضعيت اقتصادي ثبات مي يابد و چرخه هاي صنعت به طرف توسعه و پيشرفت خواهند چرخيد . مديران كارآمد هميشه در مواجه با بحران ، بجاي تزلزل و سردرگمي ، بحران را مديريت مي كنند و بهترين راه را انتخاب مي كنند .بايد چشم اميد را به روزهاي آينده معطوف داشت . بي شك اوضاع چنين نخواهد ماند . پايداري و استقامت در بازار و حضور مدام در عرضه رقابت راز ماندگاري مديران با تجربه است
اقتصاددانان باتجربه با بررسي و تجزیه و تحلیل بحران هاي اقتصادی مختلف در جهان بر این باور هستند که هر بحرانی بالاخره زمانی دارد و زمان بازگشت دوره رونق در هر بحرانی چندان دور نیست. اقتصاددانان می‌گویند: «این اولین بار نیست که چنین بحران و شوک اقصادی در جهان بوجود آمده است و زمانی که به تاریخ اقتصاد دنیا می‌نگریم، درمی‌یابیم که نه‌تنها این بحران‌، اولین این‌ بحران‌ها نیست، بلکه هیچ‌گاه خاص یک نقطه یا کشور جهان هم نبوده است.
لذا بايد به خود و به ديگران بگوييم ، ما هستيم و ما خواهيم ماند . بايد حضور خودمان را پيوسته به بازار و مخاطبين محصولات خود ديكته كنيم . فضاي بازار درحقيقت عرصه حيات اقتصادي ما است ، لذا به هيچ وجه و به هيچ قيمتي نبايد بازار را ترك و از گود خارج شد . بسیار ضروری است که بدانید رقبا چگونه پیشرفت می‌کنند و چرا موفقند و چه استراتژی را در نظر دارند که روز به روز ترقی می‌کنند. بايد بدانید که نقشه تجارت شما با تجارت واقعی چه مغایرتی دارد. این را بدانید برای تلاش و جبران اشتباهات گذشته هیچ وقت دیر نیست .
بازار امروز به گونه‌ای است که می‌تواند به راحتی شما را از گردانه رقابت خارج سازد. وقت آن است که خود را تقویت کنید. اطلاعات بیشتری درباره رقبا بدست آورید . حضور فعال و پر شور شما در نمايشگاه مي تواند بهترين گزينه براي تبليغ مستقيم و استراتژي ارتباط مستقيم با مشتريان و مخاطبين اختصاصي باشد .
استان فارس شاهراه و بهترین دروازه ورود به بازار پرمصرف کشور های حاشیه خلیج فارس است . همجواری با استانهای خوزستان ، بوشهر ، هرمزگان ،همچنین کهکیلویه و بویر احمد ، کرمان و اصفهان، ازوضعیت جغرافیائی فارس یک موقعیت استراتژیک به لحاظ اقتصادی ایجاد نموده است . در تعامل نمایشگاه شیراز ، می توان شرایط مطلوب و مناسبی را برای دست یابی به بازار های جدید ودرنتیجه توسعه بخش کشاورزی و رونق اقتصادی ایجاد نمود .

ستاد اجرایی شرکت نگاه سبز  نمایشگاهی پارس 

مدیر عامل: آقای مهندس  سید محمد جعفری

رئیس هیئت مدیره: آقای مهندس محمد رحیم افسری

عضو هیئت مدیره و مدیر اجرایی: آقای مهندس قاسم خرم

نایب رئیس هیئت مدیره: آقای مهندس علیرضا افسری

بازرس: آقای دکتر محمد نبی غیبی

بازرس: آقای مهندس رضا جوکار

مسئول ثبت نام و امور اجرایی:خانم ها پیروی ، سالاری و آقای سید علی جعفری